Služby

Úklidové služby

Úklidové služby

Zajišťujeme úklid domácností, bytů, rodinných domů, kanceláří, firem, komerčních, administrativních budov, obchodů, prodejen, výrobních a drobných provozoven.

Dozvědět se více

Doplňkové služby

Doplňkové služby

Mytí oken, rámů a parapetů. Čištění koberců, sedacích souprav, čalounění - extrakční čištění. Praní a žehlení prádla. Čištění interiéru vozidel.

Dozvědět se více

Kontrola a správa nemovitostí

Kontrola a správa nemovitostí

Zajišťujeme kontrolu a správu vaší nemovitosti. Díky této službě může fungovat např. pronájem vaší nemovitosti na dálku - správa chaty, chalupy, správa nemovitosti při pobytech v zahraničí. Zajistíme údržbu nemovitostí, přilehlých prostor (údržba zeleně, úklid před vaším příjezdem)

Dozvědět se více

Úklid a čištění hrobů

Úklid a čištění hrobů

Poskytujeme úklid a údržbu hrobů pro pozůstalé, kteří se kvůli pracovní vytíženosti, velké vzdálenosti, špatnému zdravotnímu stavu nebo z jiných důvodů nemohou starat o místo posledního odpočinku svých blízkých. O výsledcích naší práce vás budeme každý měsíc informovat e-mailem nebo poštou. Zajišťujeme pravidelný i jednorázový úklid, umytí, kartáčování a opláchnutí kamene, čistění váz na květiny, odstranění suchých květů, odstranění listí, případně sněhu, čištění všech předmětů na hrobě, přisypání zeminy dle potřeby, vyplení, uhrabání, donáška čerstvých řezaných květin, donáška hrnkových květin, pravidelné zalévání a ošetřování rostlin, kompletní přesázení květin na hrobě, vysazování květin, trávy či zeleně (na hrob, do košů, květináčů apod.), zapalování nových svíček, tématická výzdoba hrobu (dušičky, Vánoce, různá výročí), zachvojování před zimou.

Dozvědět se více